שיחת משתמש:ירבעל

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

בס"ד ברוכים הבאים לדף השיחה שלי. מוזמנים להשאיר לי כאן הודעות לכל שאלה/בקשה אליי.

בנוגע לפונקציית הציטוט:[edit]

שלום ירבעל, דבר ראשון, אנו שמחים על האכפתיות לאתר ולפרויקט ויקישיבה. שלחנו לך מייל לפני כמה ימים וביקשנו ממך עוד פרטים על הבעיה, אם לא קיבלת אותו אנו מצטערים, זו לא סיבה בכל אופן להתרגז. הנה מה שכתבנו לך במייל:

שלום וברכה, ראינו שכתבת הודעה בדף השיחה של מנהל אתר ויקישיבה בנוגע לפונקציית הציטוט. תוכל לשלוח לנו דוגמאות למקומות בהם ראית בעיות?

בכל אופן, בוודאי שאנו משתדלים להשגיח כמיטב יכולתנו על האתר, אך סוף סוף אין באפשרותנו לדעת אם הכל פועל טוב כל זמן נתון. בשביל זה אנו צריכים את עזרתם של אנשים כמוך.

תודה רבה

צוות אתר ויקישיבה

לירבעל ולצוות אתר ויקישיבה גיליתי כעת שיש מיילים שנשלחים ומגיעים לספאם. זו בעייה נפוצה. אכן אני מבין שהאתר צריך להיסמך על כך שיבואאו כאלה שאיכפת להם. אבל צריך שגם לאחראים על האתר יהיה קשר עם אנשים באופן שיוכלו להבין שיש בשבילי מה להשקיע כאן. (אני שלחתי מייל בעבר ולא קיבלתי תגובה). למעשה כעת אני לא עורך כאן כלל בגלל שאני "תפוס" לאתר אחר. בהתחלה חשבתי על רעיון של שיתוף פעולה בין האתרים אבל נראה לי שכל אחד הולך בכיוון אחר. מה שכן , ראוי אולי שתגדירו יותר בדף הפתיחה מה מטרת האתר ולמי הוא מיועד (לאיזה קהל יעד) לא נראה לי שמי שמחפש מידע של חולין בויקיפדיה יראה את ויקישיבה כתחליף. כמו כן מידע אמיתי על היהדות (כתגובה לאפיקורסים) יש מספיק באתרי החזרה בתשובה. הם לא ממש רוצים לראות.--יהודה (שיחה) 13:46, 28 ביוני 2018 (MSK)
שלום וברכה!!
קודם כל לא היתה כוונה להתרגז, אם נשמע ככה מבקש סליחה. לגופו של ענין, הבעיה היא בכל המקומות, יכול להיות שזאת בעיה אצלי בדפדפן, אבל לא נראה לי (בויקיפדיה אני רואה את הציטוטים בלי בעיה). האם אתה יכול לראות את הציטוט הבא:
Geresh.png בדיקת ציטוט Geresh.png
– שלום
ירבעל (שיחה) 08:00, 1 ביולי 2018 (MSK)
זה לא עובד כאן כמו בוקיפדיה. {{ציטוט|זה הציטוט}} יוצא כך:
{{{תוכן}}}

אין להכניס פרמטרים נוספים.--יהודה (שיחה) 10:08, 1 ביולי 2018 (MSK)

אבל זה צריך לעבוד כאן כמו בויקיפדיה, המערכת היא אותה המערכת, ראה כאן. כרגע כל העריכות באתר נראות משובשת, בין היתר בגלל שהפונקציה הזאת לא עובדת. מדובר בפונקציה בסיסית, שמבלעדיה הערכים נראים כמו כמות של טקסט לא קריא, וזה המצב נכון לעכשיו... ירבעל (שיחה) 20:41, 1 ביולי 2018 (MSK)
בעיקרון יש להכנס לדף התבנית ולערוך. יש הוראות בויקיפדיה בדף עזרה:תבניות. אני לא יודע כל כך איך עושים תבניות אבל מנסה להעתיק קודים. חוץ מכמה עקרונות כלליים שאני רואה שם בדרך כלל כדי להיזכר. (יש את הדף גם באתר המכלול) אני מנסה כעת לבדוק את התבנית שדיברת עליה.--יהודה (שיחה) 22:33, 1 ביולי 2018 (MSK)
ניסיתי עכשיו ליצור תבנית חדשה (כמותה יש גם בויקיפדיה אבל עשיתי אותה כאן מעצמי) והיא לא עובדת. השארתי הודעה למנהל האתר בדף השיחה. תבנית:כתב מחוק--יהודה (שיחה) 13:40, 2 ביולי 2018 (MSK)
תודה יהודה (שיחה). ניכר שאתה משתדל מאד, ישר כח גדול ירבעל (שיחה) 20:46, 2 ביולי 2018 (MSK)
בדיקה... תבנית:ציטוט5 ירבעל (שיחה) 20:56, 2 ביולי 2018 (MSK)
בדיקה2... תבנית:ציטוט6 ירבעל (שיחה) 21:17, 2 ביולי 2018 (MSK)
בדיקה3... תבנית:ניסיון1 ירבעל (שיחה) 21:11, 3 ביולי 2018 (MSK)
בסיעתא דישמיא...ירבעל (שיחה) 21:50, 3 ביולי 2018 (MSK)
"שלום"
ספר מלכים

יישר כוח. זה תיקון שלך או של ההנהלה. אני לא הבנתי מה שינית, למה תבנית תבנית:כתב מחוק לא עובדת כמו שצריך.--יהודה (שיחה) 09:55, 4 ביולי 2018 (MSK)

תורה ומדע[edit]

אני מתכווין בלי נדר לעבוד עליו מספר דקות כל יום. אם יש לך הערות על דבריי נא כתוב בדף השיחה שם. אתה יכול גם לנסות להוסיף. אם לא אסכים לזה, אכתוב לך בדף השיחה שם, למה. יישר כוח (באופן כללי אני ממליץ להסתכל בדף מיוחד:שינויים אחרונים, מפעם לפעם ולהגיב על עריכות שנעשות כל יום). --יהודה (שיחה) 09:41, 3 ביולי 2018 (MSK)

מעולה, אני אשתדל לעקוב ירבעל (שיחה) 20:42, 3 ביולי 2018 (MSK)

תבניות[edit]

אשמח אם תבדוק את סיבת הבעייה בתבנית תבנית: מונחון זה צריך לצאת ככה ולא ככה--יהודה (שיחה) 10:57, 4 ביולי 2018 (MSK)

יהודה, לא כ"כ הבנתי... אתה רוצה תבנית עם קו תחתון אחד? ירבעל (שיחה) 15:45, 5 ביולי 2018 (MSK)
יהודה שלום, הכנתי לך בסיעתא דישמיא :) לא הייתי בטוח אם אתה רוצה קו תחתון רגיל או מקווקו, אז הכנתי לך את שניהם. תוכל לראות את זה כאן (וגם להעתיק כמובן): תבנית:קו תחתון, וגם: תבנית:קו תחתון מקווקו. בברכה, ירבעל (שיחה) 15:58, 5 ביולי 2018 (MSK)
למה לא הצבעת עם העכבר על המילה והיית מבין. המטרה היא קו תחתון מקווקו שכשמצביעים עליו נותן פירוש של המונח. זה כבר קיים בHTML רגיל אבל בויקי עשו לזה תבנית וכאן היא יוצאת משובשת.--יהודה (שיחה) 21:02, 23 ביולי 2018 (MSK)

ישו הנוצרי[edit]

ראיתי שהעברת את הדף ישו הנוצרי לישו, תוך ציון שבמקורות הוא נקרא ישו בלי הנוצרי. זה לא מדויק, ותלוי בגרסאות בגמרא.

כמו כן ראיתי ששינית את השם בתחילה מישוע (ישו) לישו. זה כבר ממש לא נכון, כי שמו היה ישוע כמופיע בכמה ראשונים (קרא נא לדוגמא בדברי הרמב"ם בסוף פרק י"א מהלכות מלכים, במהדורת פרנקל).

איש גלילישיחה • כ"ט בתמוז ה'תשע"ח • 10:13, 12 ביולי 2018 (MSK)